Pomarańczowe fototapety najmodniejsze w tym sezonie

Pomarańczowy nie jest z całą pewnością kolorem, który wydaje nam się najbardziej oczywistym, kiedy pomyślmy o aranżacji wnętrz. Ale przecież to, co niebanalne i oryginalne, nadaje wnętrzom wyjątkowego charakteru. Warto zatem sięgać po rozwiązania dalekie od banalności, by uzyskać bardzo interesujące efekty wizualne.

W jakich wnętrzach komponowały się będą dobrze pomarańczowe fototapety?

Na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi co prawda nie ma, trzeba jednak podkreślić, iż zdecydowanie lepiej będą one sobie „radziły” w pomieszczeniach o nowoczesnym charakterze. W minimalistycznie urządzonym wnętrzu najważniejszym elementem dekoracyjnym stać się przecież może coraz bardziej popularny egzemplarz abstrakcyjny

Wielbiciele nieco innych rozwiązań na pewno będą zachwyceni, kiedy trafią na model Pomarańczowy odcień ekspresji. Widać wyraźnie, iż mamy w tym przypadku do czynienia z prawdziwym dziełem, którego nie powstydziłoby się niejedno prestiżowe muzeum.

Z czym łączyć pomarańczowe fototapety?

Barwa pomarańczowa może być nieco trudna, kiedy jest nieumiejętnie połączona. Nie stosujmy jej zatem tam, gdzie występuje już duża ilość innych, równie intensywnych barw. Najlepiej prezentuje się w towarzystwie bieli (ewentualnie połączonej z czernią). Wtedy pomarańczowe szaleństwo zachwyca każdego obserwatora!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *